Orquesta Buena Vista Social Club ® 'Adios Tour' Gregory Porter Youngblood Brass Band Soledad Stacey Kent Philip Catherine & Martin Wind / Soledad
Sax in motion

Het Skoda Jazz Festival 2014 viert de 200ste verjaardag van de wereldberoemde Belg, Adolphe Sax. Onder het label 'Sax in motion' blazen enkele virtuose saxofonisten (Branford Marsalis, Charles Lloyd, Colin Stetson, Rudresh Mahanthappa, ...) jazz een eigenzinnig leven in.

Meer dan 80 concerten staan op het programma van deze 29ste editie van het Skoda Jazz Festival.

Lees meer...

What's up for 2014?
Igor Gehenot Trio
Friday 03 Oct 2014, 20:15
Flagey, Elsene
Taksim Trio
Friday 03 Oct 2014, 20:30
De Casino, Sint-Niklaas
Youn Sun Nah Quartet
Sunday 05 Oct 2014, 20:15
Flagey, Elsene
Marinah & The Argonauts
Friday 10 Oct 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Youngblood Brass Band
Tuesday 14 Oct 2014, 20:00
Ancienne Belgique, Brussels
Orquesta Buena Vista Social Club ® ‘Adios Tour’ SOLD OUT
Friday 17 Oct 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Igor Gehenot Trio
Friday 17 Oct 2014, 20:30
De Casino, Sint-Niklaas
Orquesta Buena Vista Social Club ® ‘Adios Tour’ SOLD OUT
Monday 20 Oct 2014, 20:00
Ancienne Belgique, Brussels
Philip Catherine & Martin Wind Duo
Monday 20 Oct 2014, 20:00
Botanique, Bruxelles
Philip Catherine & Martin Wind
Wednesday 22 Oct 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Philip Catherine & Martin Wind / Soledad
Thursday 23 Oct 2014, 20:00
CC De Werf, Aalst
Bill Frisell - Guitar in the Space Age
Thursday 30 Oct 2014, 20:15
Handelsbeurs, Gent
Melingo
Friday 31 Oct 2014, 20:00
30 CC, Leuven
Tigran Hamasyan Trio
Sunday 02 Nov 2014, 20:30
De Spil, Roeselare
Rudresh Mahanthappa - Gamak
Thursday 06 Nov 2014, 20:00
MIM, Brussel
Medeski, Scofield, Martin & Wood
Friday 07 Nov 2014, 20:15
CC Muze, Heusden-Zolder
Amp Fiddler + YellowStraps + Up High Collective
Friday 07 Nov 2014, 20:00
Het Depot, Leuven
Charles Lloyd Quartet
Friday 07 Nov 2014, 20:30
Théâtre 140, Brussels
Colin Stetson
Wednesday 12 Nov 2014, 20:00
MIM, Brussel
An evening with Branford Marsalis
Thursday 13 Nov 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Soledad
Friday 14 Nov 2014, 20:15
C-mine, Genk
Snarky Puppy
Friday 14 Nov 2014, 20:15
Flagey, Elsene
The Bad Plus
Saturday 15 Nov 2014, 20:00
Cultuurcentrum, Hasselt
Stacey Kent
Wednesday 19 Nov 2014, 20:15
Flagey, Elsene
Le Peuple de l'Herbe + Oyster Node
Wednesday 19 Nov 2014, 20:00
Botanique, Bruxelles
Gregory Porter
Monday 24 Nov 2014, 20:00
Bozar, Brussels
The Swallow Quintet
Thursday 27 Nov 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Stacey Kent
Wednesday 03 Dec 2014, 20:00
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Stacey Kent
Friday 05 Dec 2014, 20:00
CC Hasselt, Hasselt
 
Join the mailinglist!
  
Win for Life Tamron Brussels Le Vif - Focus Knack - Focus La Libre De Standaard Klara Cobra La Deux La Premiere Skoda


Jazztronaut Entertainment nv - Blvd. Leopold II Laan 184d, 1080 Brussels - BCE/KBO 0.477562177 - tel: +32 (0)2 456 04 60 - fax: +32 (0)2 460 01 36 - www.jazztronaut.be - info@skodajazz.be