Orquesta Buena Vista Social Club ® 'Adios Tour' Gregory Porter Youngblood Brass Band Soledad Stacey Kent Philip Catherine & Martin Wind / Soledad
Sax in motion

Het Skoda Jazz Festival 2014 viert de 200ste verjaardag van de wereldberoemde Belg, Adolphe Sax. Onder het label 'Sax in motion' blazen enkele virtuose saxofonisten (Branford Marsalis, Charles Lloyd, Colin Stetson, Rudresh Mahanthappa, ...) jazz een eigenzinnig leven in.

Meer dan 80 concerten staan op het programma van deze 29ste editie van het Skoda Jazz Festival.

Lees meer...

What's up for 2014?
Zygomatik - Piet Verbist
Saturday 01 Nov 2014, 20:00
Rataplan, Borgerhout
Calibro 35
Sunday 02 Nov 2014, 19:30
TRIX, Antwerpen
Tigran Hamasyan Trio
Sunday 02 Nov 2014, 20:30
De Spil, Roeselare
Spyro Gyra - exclusive concert for Belgium (Morning Dance Show)
Monday 03 Nov 2014, 20:00
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Medeski, Scofield, Martin & Wood
Thursday 06 Nov 2014, 20:00
De Bijloke, Gent
Rudresh Mahanthappa - Gamak
Thursday 06 Nov 2014, 20:00
MIM, Brussel
Quentin Dujardin Trio feat. Masha Vahdat
Thursday 06 Nov 2014, 20:30
Ferme Du Biéreau, Louvain-la-Neuve
Medeski, Scofield, Martin & Wood
Friday 07 Nov 2014, 20:15
CC Muze, Heusden-Zolder
Amp Fiddler + YellowStraps + Up High Collective
Friday 07 Nov 2014, 20:00
Het Depot, Leuven
Charles Lloyd Quartet
Friday 07 Nov 2014, 20:30
Théâtre 140, Brussels
DJ Dolores
Sunday 09 Nov 2014, 20:00
Botanique, Bruxelles
IRIS Jazz Kids
Tuesday 11 Nov 2014, 10:30
Flagey, Elsene
Colin Stetson
Wednesday 12 Nov 2014, 20:00
MIM, Brussel
An evening with Branford Marsalis / Support: Dumoulin/Eskelin/Weiss
Thursday 13 Nov 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Soledad
Friday 14 Nov 2014, 20:15
C-mine, Genk
Snarky Puppy SOLD OUT
Friday 14 Nov 2014, 20:15
Flagey, Elsene
The Bad Plus
Saturday 15 Nov 2014, 20:00
Cultuurcentrum, Hasselt
Stacey Kent SOLD OUT
Wednesday 19 Nov 2014, 20:15
Flagey, Elsene
Le Peuple de l'Herbe + Oyster Node
Wednesday 19 Nov 2014, 20:00
Botanique, Bruxelles
Le Peuple de l'Herbe
Thursday 20 Nov 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Gregory Porter SOLD OUT
Monday 24 Nov 2014, 20:00
Bozar, Brussels
The Swallow Quintet
Thursday 27 Nov 2014, 20:30
De Roma, Borgerhout
Jacky Terrasson & Stéphane Belmondo Duo
Friday 28 Nov 2014, 20:00
Maison de la Culture, Namur
Stacey Kent
Wednesday 03 Dec 2014, 20:00
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Stacey Kent
Friday 05 Dec 2014, 20:00
CC Hasselt, Hasselt
The Herbaliser
Saturday 06 Dec 2014, 20:30
De Casino, Sint-Niklaas
 
Join the mailinglist!
  
Win for Life Tamron Brussels Le Vif - Focus Knack - Focus La Libre De Standaard Klara Cobra La Deux La Premiere Skoda


Jazztronaut Entertainment nv - Blvd. Leopold II Laan 184d, 1080 Brussels - BCE/KBO 0.477562177 - tel: +32 (0)2 456 04 60 - fax: +32 (0)2 460 01 36 - www.jazztronaut.be - info@skodajazz.be